Informace o dopravě

 

Doprava zdarma od 500,- Kč platí pro ČR na veškerou dopravu, pro Slovensko je doprava zdarma od 500,- Kč (18 EUR) pouze skrze Uloženku (zatím jen v Bratislavě). Slovenská pošta je zdarma až od 25 EUR.  Stačí jen zboží vložit do košíků v požadované hodnotě a doprava se automaticky zlevní. Rozdíl je v dopravě na dobírku. U které je poplatek za dobírku 25,- Kč. Takže při nákupu nad 500,- Kč neplatíte plnou cenu dopravy, ale jen tento poplatek 25,- Kč. 

Fancymonkey.cz nabízí několik variant dopravy nebo odběrů.

1) Česká pošta

ceska posta

  • Zásilky formou doporučeného psaní (jsou tedy bez informačních sms, ale levnější a často rychlejší).
  • Při platbě převodem je cena 45,- Kč a při platbě dobírkou je cena za dopravu 70,- Kč.


2) Uloženka

Ulozenka

  • Možnost vyzvednutí zásilky na výdejních místech Uloženky (Heureka point).
  • Cena za službu je 35,- Kč při platbě převodem a na dobírku 60,- Kč.


3) Zásilkovna

Zasilkovna-fancymonkey

  • Největší síť odběrných míst. Neomezujte se časově na kurýry. Vyzvedněte si objednávky u sebe v okolí dle vašich časových možností.
  • Cena za službu je 35,- Kč při platbě převodem a 60,- Kč za dobírku.
  •  

4) Fancy odběr - dočasně zrušeno, v případě zájmu se jde individuálně domluvit

  • Osobní převzetí (zdarma) na Praze 4 v ulici Žateckých - NEJEDNÁ SE O PRODEJNU! Dobrý orientační bod je Gymnázium Na Vítězné pláni, kde se lze dle domluvy sejít a předat si zboží. Při vyzvednutí objednávky si můžete zboží prohlédnout a rozhodnout se, zda se Vám skutečně líbí. Pokud ne, máte nárok objednávku odmítnout. PLATIT můžete až na místě v hotovosti nebo dopředu převodem. V případě odmítnutí objednávky a Vám peníze vrátíme zpět na účet (platba předem). Domluvit čas vyzvednutí lze na info@fancymonkey.cz nebo na tel.: 607 560 803 - není problém i ve večerních hodinách.

 Gymnázium
Zvětšit mapu

 

  • Fancy doprava po Praze až domů nebo do práce (90,- Kč). Jedná se o doručení objednávky přímo námi. Doba a místo je vždy domluveno. Nejlepší variantou je optimální časy a místa zadat už v poznámce objednávky. I v tomto případě doručení máte možnost zboží odmítnout před převzetím zboží. Platit se může až při přebírání zboží v hotovosti nebo dopředu převodem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.