Náhrdelník (Okay?)(Okay.) na motiv Hvězdy nám nepřály

130 Kč
Skladem! Ihned k odeslání.
Můžeme doručit do:
24.1.2022
Náhrdelník s přívěskem na motiv Hvězdy nám nepřály.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhrdelník (Okay?)(Okay.) na motiv Hvězdy nám nepřály

Náhrdelník s přívěskem na motiv zfilmované knihy Hvězdy nám nepřály. Okay? Okay.

  • délka řetízku: 50cm

  • velikost přívěsku: 4.7 * 3.9cm

 

"Hazel Grace diagnostikovali ve třinácti letech rakovinu plic, teď je jí šestnáct a rakovina je v posledním stádiu. Nikdo neví, jak dlouho bude žít, ale vědí, že smrt je nevyhnutelná.

Hazel Grace tráví dny sledováním nekonečného pořadu Amerika hledá topmodelku a čtením dokola její oblíbené knížky Císařský neduh od holandského spisovatele Petera Van Houtena. Začne z donucení rodičů chodit do podpůrné skupiny, kde se schází lidé s rakovinou. Tam se seznámí s okouzlujícím Augustem Watersem, neboli Gusem, s klukem, jenž vyšel z boje s rakovinou s amputovanou nohou.

Hazel začne trávit s Gusem hodně času. Baví se například sledováním filmů, hraním videoher a jinými naprosto běžnými činnostmi. Gus jednoduše probudí v Hazel znovu chuť žít. Hazel si ale plně uvědomuje, že brzy umře, a proto se zpočátku bojí do Guse zamilovat, neboť má obavy, že mu její smrt zlomí srdce. Gus ji ale neustále přesvědčuje, že by si tu krásu zamilovanosti měli užít právě proto, že oba dobře vědí, jak málo času jim zbývá"

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.